Facebook Pixel
E-İhracat

Amazon Prime Day 2022

Amazon prime day her yıl Prime üyelerine özel olarak hazırladığı özel indirim fırsatları bugün itibariyle başladı. Dünya çapında 20 farklı ülkedeki Prime üyelerine özel, 2 milyonu aşkın üründe avantajlı fiyatlar alışveriş tutkunlarına sunuldu. 21 – 22 Haziran günlerini kapsayan Prime Day çılgınlığı, geçen yılki gecikmenin aksine bu yıl daha erken başladı. Gerçekleşmiş tüm Prime Day etkinliklerinden çok daha fazla avantajlı fiyatlara sahip olduğu açıklandı. 

Amazonun Ekim 2020’de düzenlediği bir önceki Prime Day’de, 2020’nin en avantajlı fiyatlarıyla alışveriş yapma fırsatı yakalamıştık. Şimdi daha fazla indirim oranından, çok sayıda ürün kategorisinde faydalanabiliyoruz.

Amazon Prime Günleri Ne Zaman?

Amazon Prime Day, bu yıl 21 ve 22 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor. Geçen yıl temmuz ayında gerçekleşen indirim günlerinin aksine, bu yıl etkinliğin daha erkene çekilmesi önemli bir değişikliğin işareti olabilir. Amazon’la rekabet etmek isteyen rakiplerinin de benzer içerikli kampanyalar yürüttüklerini görüyoruz.

Bu yıl Bir Prime Day Daha Olabilir 

Prime Day, hem Amazon için hem de e-ticaret tutkunları ve satıcıları için çok sayıda avantaja sahiptir. Amazon’un 2021 planlamasında biri henüz onaylanmamış iki Prime Day yer aldığı söyleniyor. Sonbahar aylarında düzenlenmesi planlanan ikinci kampanya dönemi, geçen yılın aynı dönemini işaret ediyor. Amazon henüz resmi olarak ikinci bir etkinlik duyurmadı, haberin kesinlik kazanması için bir açıklama gelmesini bekleyeceğiz.

Kimler Amazon Prime Day Fırsatlarından Yararlanabilecek?

Her yıl olduğu gibi, iki gün sürecek bu indirimli fiyat kampanyasından Prime üyeler faydalanabilecek. Yıl boyunca Amazon Prime Video ile dizi ve film keyfi yaşayan avantajlı üyeler, Prime Day çılgınlığı ile deneyimlerini bir üst noktaya taşıyacaklar. On binlerce ürünün yer aldığı bu özel etkinlikte, indirimli fiyatların tadını çıkaracaklar.

Ayrıca, Amazon her yıl yaptığı gibi bu yıl da Prime Day için kutlama etkinlikleri hazırladı. Üç bölümlük Prime Day Show platform üzerinden yayınlandı. Show kapsamında konuk olan Billie Eilish, H.E.R ve Kid Cudi’nin konserleriyle Prime Day keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. 17 Haziran’da Türkçe alt yazı seçeneği ile yayınlanan program serisine, Prime üye olmasanız bile 30 gün boyunca erişim sağlayabilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri, orijinal içeriklere erişmenin yanı sıra tüm alışverişlerinde birçok ayrıcalıktan faydalanabiliyor. Online alışverişte hepimizin aradığı ortak özellik, ücretsiz kargo seçeneğinin olup olmadığıdır. Prime üyeleri, yıl boyunca ücretsiz ve hızlı kargo hizmetinin tadını çıkarıyor. 

Prime Gaming aracılığıyla da birçok oyun sever ücretsiz oyunlara erişebiliyor. Her ay istedikleri bir Twitch yayıncısının kanalına abone olma gibi fırsatlardan yararlanabiliyor.

Amazon Prime üyesi değilseniz, çok uygun bir fiyat karşılığında abone olarak hem yıl boyunca size özel birçok ayrıcalığın keyfini sürebilirsiniz. Hem de Prime Day 2021’in size özel sunduğu avantajlı fiyatlarla alışveriş deneyiminizi bir üst noktaya çıkarabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu